Otto G Carlsund, Stilleben
Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
OTTO G CARLSUND
1897-1948
Stilleben
Signerad och daterad på passe partout Otto G. Carlsund III. 34. Akvarell på papper, bildyta 23 x 31 cm.
UTSTÄLLD
Otto G Carlsund, Liljevalchs Konsthall, 2007
Otto G Carlsund, Norrköpings Konstmuseum, 2008
211
2018-11-20