Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
OTTO SCHULZ, soffa, Boet, Göteborg, 1930-40-tal, svängd form, ben i bonad björk, stoppad klädsel i grått tyg, höjd 79, längd 190 cm, bruksslitage
59
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här