Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
PATRIK ANDINÉ
född 1968
Utan titel
Signerad Andiné. Olja på duk, 46 x 64 cm.
PROVENIENS:
Galleri 1, Göteborg
345
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här