Paul Jenkins, Phenomena Shaman´s Chalice
Klubbat för:
50000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
PAUL JENKINS
USA 1923-2012
Phenomena Shaman´s Chalice
Signerad Paul Jenkins samt på baksidan signerad och daterad Paul Jenkins 1987. Akvarell på papper, 110 x 79 cm.
PROVENIENS
Galerie Patrice Trigano, Paris
281
2018-11-20