Per Kesselmar, UT

Per Kesselmar, UT
Per Kesselmar, UT
Per Kesselmar, UT
Per Kesselmar, UT
Per Kesselmar, UT
Per Kesselmar, UT
Per Kesselmar, UT
Per Kesselmar, UT
Per Kesselmar, UT
Per Kesselmar, UT

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PER KESSELMAR
född 1960
UT
Signerad och daterad på baksidan Per Kasselmar 2001. Olja på plåt, 100 x 100 cm.

PROVENIENS:
Galleri Engström, Stockholm

Sten A Olssons Stiftelse för forskning och kultur, stipendiat 2017

336

2018-11-20