Per Kesselmar, UT
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
PER KESSELMAR
född 1960
UT
Signerad och daterad på baksidan Per Kasselmar 2001. Olja på plåt, 100 x 100 cm.
PROVENIENS:
Galleri Engström, Stockholm
Sten A Olssons Stiftelse för forskning och kultur, stipendiat 2017
336
2018-11-20