Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
PETER DAHL
född 1934
Kvinna i röd hatt
Signerad Peter Dahl. Akvarell på papper, ca 73,5 x 54 cm.
296
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här