Peter Dahl, Kvinna i röd hatt

Peter Dahl, Kvinna i röd hatt
Peter Dahl, Kvinna i röd hatt
Peter Dahl, Kvinna i röd hatt
Peter Dahl, Kvinna i röd hatt
Peter Dahl, Kvinna i röd hatt
Peter Dahl, Kvinna i röd hatt
Peter Dahl, Kvinna i röd hatt
Peter Dahl, Kvinna i röd hatt
Peter Dahl, Kvinna i röd hatt
Peter Dahl, Kvinna i röd hatt
Peter Dahl, Kvinna i röd hatt
Peter Dahl, Kvinna i röd hatt

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PETER DAHL
född 1934
Kvinna i röd hatt
Signerad Peter Dahl. Akvarell på papper, ca 73,5 x 54 cm.

296

2018-11-20