Reiners Möbelfabrik, bord, 1930-tal

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

REINERS MÖBELFABRIK, bord, Mjölby 1930-tal, fanerat med flambjörk och zebrano, ben i björk med skuren dekor, höjd 66, 110 x 55 cm

25

2018-11-20