Klubbat för:
75000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
RICHARD DIEBENKORN
USA 1922-1993
Komposition
Signerad och daterad RD -54. Tusch på papper, 26 x 20,5 cm
279
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här