Sigvard Bernadotte, matta, rya

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000-8 000 SEK

SIGVARD BERNADOTTE, matta, Nils Nessim, 1940-50-tal, rya, signerad SB 167 x 89 cm

41

2018-11-20