Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
20 000-22 000 SEK
SOL LEWITT
USA 1928-2007
Continuous forms and colors II 1990
Signerad och numrerad 3/15. Screenprint, 43 x 150 cm
Tryckt av Watanabe Studios, New York
PROVENIENS
Editions Galerie Daniel Papierski
277
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här