Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
STAFFAN HALLSTRÖM
1914-1976
Ingens hundar
Signerad och daterad Staffan Hallström 1968. Blandteknik över litografiskt verk, 59,5 x 70 cm.
247
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här