Sverige Sverige, soffbord

Sverige Sverige, soffbord
Sverige Sverige, soffbord
Sverige Sverige, soffbord
Sverige Sverige, soffbord
Sverige Sverige, soffbord
Sverige Sverige, soffbord
Sverige Sverige, soffbord
Sverige Sverige, soffbord
Sverige Sverige, soffbord
Sverige Sverige, soffbord
Sverige Sverige, soffbord
Sverige Sverige, soffbord
Sverige Sverige, soffbord
Sverige Sverige, soffbord

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

SOFFBORD, Sverige 1930-tal, skiva i ljus björk, benställning i mörkbonad björk, höjd 56, 135 x 50 cm, mindre slitage

43

2018-11-20