Klubbat för:
130000 SEK
Utropspris
100 000-110 000 SEK
TERRY O´NEILL
Storbritannien, född 1938
Faye Dunaway, Hollywood 1977
Signerad och numrerad Terry O´Neill, C-print, 92 x 92 cm.
Edition 50 ex + 10 AP.
Signed and numbered. C-print.
334
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här