Tor Wolfenstein, fåtöljer, 1 par, Ditzinger
Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
TOR WOLFENSTEIN, fåtöljer, 1 par, Ditzingers, Stockholm 1940-tal, originaltyg i ljusbrun sammet med stoppade knappar i ryggen,märkta med metallbricka Ditzingers, höjd 74 cm, klädseln blekt och med mindre skador
40
2018-11-20