Klubbat för:
110000 SEK
Utropspris
40 000-60 000 SEK
ULF ROLLOF
född 1961
Brun Gul Rök
Signerad och daterad Rollof 2013. Floatglas med 9 mm revolverskott, 85 x 59 cm.
PROVENIENS:
Galleri Brändström+Stene, Stockholm
323
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här