Ulf Wahlberg, Ford Victoria

Ulf Wahlberg, Ford Victoria
Ulf Wahlberg, Ford Victoria
Ulf Wahlberg, Ford Victoria
Ulf Wahlberg, Ford Victoria
Ulf Wahlberg, Ford Victoria
Ulf Wahlberg, Ford Victoria
Ulf Wahlberg, Ford Victoria
Ulf Wahlberg, Ford Victoria
Ulf Wahlberg, Ford Victoria
Ulf Wahlberg, Ford Victoria
Ulf Wahlberg, Ford Victoria
Ulf Wahlberg, Ford Victoria

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ULF WAHLBERG
1938-2014
Ford Victoria
Signerad och daterad Ulf W -68. Olja på duk, 70 x 95 cm.

359

2018-11-20