Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
VEE SPEERS
Australien, född 1962
Untitled #22 from The Birthday Party series, 2008
Signerad på baksidan Vee Speers. Edition 2/6. Cibachrome på plexi, 119,5 x 96,5 cm.
PROVENIENS:
Jackson Fine Art, Atlanta
331
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här