Vee Speers, Untitled #22

Vee Speers, Untitled #22
Vee Speers, Untitled #22
Vee Speers, Untitled #22
Vee Speers, Untitled #22
Vee Speers, Untitled #22
Vee Speers, Untitled #22
Vee Speers, Untitled #22
Vee Speers, Untitled #22

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

VEE SPEERS
Australien, född 1962
Untitled #22 from The Birthday Party series, 2008
Signerad på baksidan Vee Speers. Edition 2/6. Cibachrome på plexi, 119,5 x 96,5 cm.

PROVENIENS:
Jackson Fine Art, Atlanta

331

2018-11-20