Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
VERA NILSSON
1888-1979
Jag vill inte vara klädd i trasgranna kläder
Signerad VN. Olja på smörpapper fäst på pannå, 33,5 x 43 cm
217
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här