Vera Nilsson, Ödestorpet

Vera Nilsson, Ödestorpet
Vera Nilsson, Ödestorpet
Vera Nilsson, Ödestorpet
Vera Nilsson, Ödestorpet
Vera Nilsson, Ödestorpet
Vera Nilsson, Ödestorpet
Vera Nilsson, Ödestorpet
Vera Nilsson, Ödestorpet
Vera Nilsson, Ödestorpet
Vera Nilsson, Ödestorpet
Vera Nilsson, Ödestorpet
Vera Nilsson, Ödestorpet

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

VERA NILSSON
1888-1979
Ödetorpet
Signerad VN. Olja på pannå, 32,5 x 40,5 cm

PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Kvalitetsauktion, våren 1991, katalognr 5255

216

2018-11-20