Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
VERA NILSSON
1888-1979
Ödetorpet
Signerad VN. Olja på pannå, 32,5 x 40,5 cm
PROVENIENS: Stockholms Auktionsverk, Kvalitetsauktion, våren 1991, katalognr 5255
216
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här