Klubbat för:
83000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
YRJÖ EDELMANN
1941-2016
Paket
Signerad och daterad Y. Edelmann -87. Olja på duk, sexkantig 100 x 103,5 cm.
294
2018-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här