Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
AGNES CLEVE
1876-1951
Mysig stund
Signerad Agnes Cleve och betitlad på baksidan. Olja på pannå, 52 x 62 cm.
279
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här