Klubbat för:
5000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
ALICE WALLEBÄCK, tillskriven, matta, rölakan, dekor av rutnät i lejongult och stiliserade blommor i blått och rosa, otydligt signerad AW, 242 x 167 cm, smärre slitage
172
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här