Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
ALVAR AALTO, vilstol, Finland, 1930-tal, vitmålad metall samt trä, höjd 120, längd 180, bredd 56 cm, slitage
PROVENIENS: Paimio Sanatoriet, Finland
19
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här