Arne Hovmand Olsen, stolar, 4 st., Danmark

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ARNE HOVMAND OLSEN, "71", stolar, 4 st., Mogens Kold, Danmark 1960-tal, teak, detaljer i jakaranda, mässing och lindat plastband, stämpelmärkta CRAFTMANSHIP MOGENS KOLD MADE IN DENMARK, höjd 77, sitthöjd 44 cm, en stolsits med repor

124

2019-05-16