Klubbat för:
18000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
AXEL EINAR HJORTH, tillskriven, bokhylla, Nordiska Kompaniet 1930-tal, björk och flambjörk, tre hyllplan, höjd 88, 151 x 25 cm, visst slitage
54
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här