Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
BARBRO BÄCKSTRÖM
1939-1990
Rygg
Signerad och daterad Barbro Bäckström EA 1982-83. Järn, höjd 71 cm
320
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här