Klubbat för:
60000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Figurer
Signerad Lindström. Olja på duk, 81 x 65 cm.
PROVENIENS
Troligen inköpt på 1980-talet, vidare i arv till nuvarande ägare.
347
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här