Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Hedna-natt
Signerad Lindström. Olja på duk, 61 x 50 cm.
Utförd 1973
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, sent 1970-tal (inropad av nuvarande ägares fader)
348
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här