Berndt Friberg, vas, Gustavsberg 1963

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg studio 1963, stengods, harpälsglasyr i blått och brunt, signerad Gustavsberg studio Friberg E, höjd 43 cm, repor, märken

237

2019-05-16