Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
BIRGER BIRGER ERICSON
1904-1984
Kärleken är blind
Olja på pannå. Signerad Birger. 27,5 x 39 cm
359
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här