Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
BIRGER SIMONSSON
1883-1938
Stugor på Koön
Signerad Simonsson. Olja på duk, 73 x 92 cm.
280
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här