Bodafors, soffbord

Bodafors, soffbord
Bodafors, soffbord
Bodafors, soffbord
Bodafors, soffbord
Bodafors, soffbord
Bodafors, soffbord
Bodafors, soffbord
Bodafors, soffbord
Bodafors, soffbord
Bodafors, soffbord

Klubbat för:

8500 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

BODAFORS, soffbord, Swedish Modern, 1940-tal, stomme av björk, oval glasskiva med blästrad dekor, tidningshylla av rotting, rester av stämpel Bodafors SMF, höjd 47, 91 x 56 cm, smärre slitage

83

2019-05-16