Klubbat för:
12000 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
BÖHLMARKS, tillskriven, golvlampa, Sverige 1930-tal, fot och fäste i metall, svartlackerad stomme, skärm i gultonat glas, höjd 140 cm, något anlupen, visst slitage
24
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här