Böhlmarks, golvlampa, 1930-tal

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

BÖHLMARKS, tillskriven, golvlampa, Sverige 1930-tal, fot och fäste i metall, svartlackerad stomme, skärm i gultonat glas, höjd 140 cm, något anlupen, visst slitage

24

2019-05-16