Bordslampa, jugend

Bordslampa, jugend
Bordslampa, jugend
Bordslampa, jugend
Bordslampa, jugend
Bordslampa, jugend
Bordslampa, jugend
Bordslampa, jugend
Bordslampa, jugend
Bordslampa, jugend
Bordslampa, jugend

Klubbat för:

7000 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

BORDSLAMPA, jugend, 1900-talets början, patinerad metall med dekor av vingliknande formationer, kupa av gulgrönt opakt glas, otydligt signerad, höjd 41 cm

13

2019-05-16