Bordslampor, 1 par, 1950-tal

Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal
Bordslampor, 1 par, 1950-tal

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1950-tal, målad plåt i svart och grått, delvis genombruten dekor av hål med mässingsringar, kulfötter i mässing, höjd 40 cm, visst slitage, smärre färgbortfall

106

2019-05-16