Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
40 000-60 000 SEK
BRAM BOGART
Holland 1921-2012
Witruitviolet
Signerad och daterad Bogart-74 på sidan, signerad och daterad Bram Bogart sept. 1974 a tergo. Bemålad relief i blandteknik, 64 x 69 cm.
411
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här