Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD
1934-2016
Non Violence
Signerad Carl Fredrik Reuterswärd och numrerad 80/99 på plakett. Grönpatinerad brons monterad på granitsockel, 17 x 25 x 10 cm.
284
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här