Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
CARL HARRY STÅLHANE, vaser 2 st. och skål på fot, Rörstrand 1950-tal, stengods, harpälsglasyr i äggskalsvitt, signerade R SWEDEN CHS, R SWEDEN CHS SOL och R SWEDEN CHS, höjd 10,5, 19 och 22 cm
260
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här