Klubbat för:
70000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
ERIC HALLSTRÖM
1893-1946
Utkantsmiljö
Signerad E H. Olja på duk, 41,5 x 47 cm
Utförd sannolikt 1916-1917
288
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här