Klubbat för:
7500 SEK
Utropspris
8 000-10 000 SEK
ERICH & INGRID TRILLER, vaser, 2 st., Tobo 1950-60-tal, stengods, spräcklig glasyr i blå nyanser, signerade Triller Tobo, höjd 18,5 och 23 cm
241
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här