Erling Ärlingsson, Segling och Tennis
Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ERLING ÄRLINGSSON
1904-1982
Segling och Tennis
Signerad Erling. Olja på pannå, 54 x 65 cm
UTSTÄLLD
309
2019-05-16