Eva Englund, objekt 9 delar, Målerås 1998
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-12 000 SEK
EVA ENGLUND, objekt 9 delar, Målerås 1998, unika, månstensfärgad opaliserande glasmassa, åtta signerade Eva Englund Målerås 1998 unik,en signerad EDT Artist 1 Eva Englund Målerås 1998, höjd 5 - 37,5 cm, en med nagg, en med stötskada, en med lagning
229
2019-05-16