Klubbat för:
42000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
FRANS TIMÉN
1883-1968
French CanCan
Signerad och daterad Frans Timén Paris 1912. Olja på duk, 35,5 x 42,5 cm.
286
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här