Gustav Axel Berg, bokhyllor och skåp
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
10 000-15 000 SEK
GUSTAV AXEL BERG, bokhyllor, 3 delar, G.A. Berg, Stockholm 1930-tal, fanerade i mahogny, en del med skåp, märkt med metallbricka AKTIEBOLAGET G.A. BERG STOCKHOLM, höjd 110, 100 x 35 cm, delvis torkat fanér
62
2019-05-16