Hans Agne Jakobsson, takarmaturer, 1 par, Markaryd

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-18 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, takarmaturer, 1 par, Markaryd 1960-tal, stomme i mässing, varje armatur med sex ljusarmar, höjd 155 cm, diameter 70 cm, slitage

27

2019-05-16