Hans Bergström, golvlampa, 1940-50-tal

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

6 000-8 000 SEK

HANS BERGSTRÖM, tillskriven, golvlampa, Ateljé Lyktan, 1940-50-tal, stomme och en skärm lackerade i svart, den andra skärmen i spänd galon, höjd 150 cm, mindre slitage

86

2019-05-16