Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
HANTVERKET, tillskriven, byrå, 1940-tal, fanerad med mahogny, fem lådor varav två med intarsiadekor, tre lådor med draghandtag av mässing, höjd 85, 90 x 47 cm, obetydligt slitage
69
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här