Hertha Hillfon, skulptur, lergods

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

HERTHA HILLFON, skulptur, lergods, i form av ansiktsmask, glaserad i rött, svart och guld, signerad H Hillfon, höjd 58, längd 63 cm, smärre kantnagg baktill

250

2019-05-16