Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
INGER EKDAHL
1922-2014
Komposition
Signerad och daterad Inger Ekdahl 1958. Olja på pannå, 47,5 x 64 cm.
PROVENIENS
Gummesons konstgalleri, Stockholm
336
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här