Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000-10 000 SEK
JANE REUMERT, vas, egen verkstad, Danmark 2001, vitglaserat stengods, signerad Jane 2009, höjd 18 cm
PROVENIENS
Galleri Lejonet, Sigtuna Museum 2001, specialutställning med dansk keramik
262
2019-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här